Binance’den Bu 14 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yakın zamanda birkaç önemli duyuru yaptı. Borsanın en son duyuruları, 14 altcoin projesini kapsıyor. İşte detaylar…

Binance, BCH güncellemesini destekliyor

İlk duyuruda Binance, Bitcoin Cash (BCH) ağ güncellemesini destekleyeceğini belirtti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi BCH, Bitcoin’in bir fork’udur. Ağ güncellemesi sırasında BCH işlemleri etkilenmeyecek. Bu, BCH sahibi platform kullanıcıları için önemli bir gelişme. Zira yükseltmenin herhangi bir aksaklık olmadan sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

Binance, kredi platformuna 14 altcoin ekliyor

Ayrı bir duyuruda Binance, kredi platformuna yeni ödünç alınabilir varlıklar eklediğini açıkladı. Bu yeni varlıklar arasında PEPE, FLOKI, ALCX, IDEX, IMX, LQTY, PERP, REQ, RPL ve WING yer alıyor. Platform tarafından sağlanan kredi faiz oranı ve ödünç/teminat kripto paraları değişim yaşayabiliyor. Binance’in Vadesiz Kredi hizmeti, aşırı teminatlı, süresiz ve bağımsız bir kredi ürünüdür. Her kredi pozisyonu aşırı teminatlı olmalıdır. Yani kullanıcı tarafından teminat verilen teminatın değeri Binance tarafından ödünç verilen kripto varlıkların değerinden daha yüksek olmalıdır.

Borsa, yeni “Range Bound” ürün grubunun lansmanını yaptı

Binance, güncel fiyat aralıkları ve sözleşme tarihleriyle yeni bir Range Bound ürün grubunu piyasaya sürdü. Kullanıcılar bu ürünlere 9 Mayıs saat 13:00’ten  itibaren abone olma şansı elde edecek. Range Bound, kullanıcıların seçtikleri kripto varlığın referans fiyatı tüm abonelik dönemi boyunca seçilen aralık içinde kaldığında ödül kazanmalarını sağlayan bir üründür.

Kullanıcılar, mevcut çok çeşitli seçenekler arasından ihtiyaçlarına uygun fiyat aralığını ve tarihi seçmekte özgür. Ayrıca, referans fiyatın abonelik dönemi boyunca seçilen fiyat aralığının üst/alt aralığına dokunması veya bu aralığı aşması durumunda abonelik tutarlarının ne kadarlık kısmının kaybedileceğine karar verebilirler. Risk altındaki abonelik tutarı ne kadar yüksekse potansiyel getiri de o kadar yüksek olur.

İki altcoin için Türk Lirası desteği ekleniyor

Son olarak Binance, OG/TRY ve PEPE/TRY alım satım çiftleri için alım satım işlemlerini başlatıyor. Borsa, bu çiftlerde işlemleri 10 Mayıs TSİ 11:0’’de açacağını duyurdu. Bu, Türk Lirası ile işlem yapmak isteyen platform kullanıcıları için önemli bir gelişme. Şu anda meme coin PEPE’nin de Türkiye’de büyük ilgi çektiği bir gerçek.

Özetle, Binance yenilikler yapmaya ve kullanıcılarına yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. BCH ağ yükseltme desteği, kredi platformundaki yeni ödünç alınabilir varlıklar ve Range Bound ürününün piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar potansiyel olarak daha yüksek ödüller kazanabilir. Yeni alım satım çiftlerinin eklenmesi de kullanıcılara ticaret yapmak için daha fazla seçenek sunmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir