Instgram’a Takipçi Listesi Gizleme Özelliği Geliyor: Nasıl Kullanılacak?

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu Instagram, birçok kişi tarafından beklenen bir özelliği hayata geçirmek için hazırlanıyor. Şirket, yeni takipçi listesi gizleme özelliğini yakında kullanıcılarla buluşturacak. İşte detaylar…

Ünlü sosyal medya platformu Instagram, sevilen özelliklerine bir yenisini daha ekleyecek. Uygulama, ilerleyen günlerde profilde görüntülenen takipçi listesini gizleme seçeneğine kavuşacak.

Yakın zamanda tüm cihazlar için aktivite edilecek özellik sayesinde, isteyen kullanıcılar, takipçi listelerini gizleyebilecek.

Söz konusu yenilik hakkında paylaşılan bir görüntü, özellik sayesinde takipçi listesini gizleme kararı alacak bir profilin nasıl gözükeceğini ortaya koyuyor.

Yayınlanan bilgiler ve görüntüler hakkında henüz resmi bir açıklama yok. İlerleyen günlerde Instagram için gelecek güncellemeler ile yeni özelliğin tüm kullanıcılara açılması bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir