Kılıçdaroğlu: Bu Seçimi Manipüle Etmek İçin Ellerinden Gelen Her Şeyi Yapıyorlar.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından “Kirli İşler” notuyla bir video yayınladı. Kılıçdaroğlu, “Bu seçimi manipüle etmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Çünkü bu onlar için hayat memat meselesi. ya bitecekler ya kalacaklar… WhatsApp ve Telegram gruplarından her gün binlerce dezenformasyon haberi yayıyorlar. İstanbul Sultanbeyli’de bir matbaa CHP logosuyla partimizi terör yanlısı gibi gösteren sahte parti broşürü basıyor. Yeni değil bunlar” dedi. Kılıçdaroğlu, “Beni ne terör örgütleri ne beşli çeteler ne ağalar ne babalar yolumdan çevirememiş. Siz kimsiniz arkadaş? İnsan bir ayna karşısına geçer, insan bir çapına bakar” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabında “Kirli İşler” notuyla bir video yayınladı. Seçimi manipüle etmek için her şeyin yapıldığını belirten Kılıçdaroğlu, videoda şunları söyledi:

“BU SEÇİMİ MANİPÜLE ETMEK İÇİN ELLERİNDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYORLAR. ÇÜNKÜ BU ONLAR İÇİN HAYAT MEMAT MESELESİ”

“Sevgili halkım. Bundan aylar önce önümüzde uzun bir mücadele, ıstırap dolu bir süreç ve korkunç kara propagandalar var demiştim. Tam da beklediğim gibi oluyor. Büyük çaplı ve bol kaynaklı iftira kampanyaları ve muhalefeti engelleme çabalarıyla karşı karşıyayız. Hileciler, yalancılar, düzenbazlar, kışkırtıcılar, troller, sabotajcılar, lüks hayat yaşayan çete patronlarının parasıyla bir araya getirildi. Ayrıca Erdoğan’ın prens ve prenseslerinin milyar dolarlık vakıfları, kirli kampanya merkezlerine dönüştürüldü. Şimdi bu çeteler ve kirli vakıfların himayesinde çok tehlikeli oyunlar oynuyorlar. Türk milletini birbirine düşürüyorlar. Bu seçimi manipüle etmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Çünkü bu onlar için hayat memat meselesi. ya bitecekler ya kalacaklar.

“YİĞİDE SAVAŞ BAYRAMDIR. BÖYLE GELSİNLER, HEPSİ GELSİN”

Düşünün. Kendinizi bir an için onların yerine koyun. Şu ana kadar başarılı oldukları şeyler de yok değil. Mesela ‘Halktan çalınan 418 milyar doları geri alacağım’ dediğim kampanya filmimizin televizyonlarda yayınlanmasını engellemeyi başardılar. Eyvallah, ben de defalarca kendilerine sert olacağımı söylemiştim. Dolayısıyla, yiğide savaş bayramdır. Unutmayın, yiğide savaş bayramdır. Böyle gelsinler, hepsi gelsin.

“WHATSAPP VE TELEGRAM GRUPLARINDAN HER GÜN BİNLERCE DEZENFORMASYON HABERİ YAYIYORLAR”

WhatsApp ve Telegram gruplarından her gün binlerce dezenformasyon haberi yayıyorlar. İstanbul Sultanbeyli’de bir matbaa CHP logosuyla partimizi terör yanlısı gibi gösteren sahte parti broşürü basıyor. Yeni değil bunlar. Mansur Başkan’ın Ankara’da kazanacağını anladıkları an ‘Su sayaçlarını teröristler okuyacak’ demeye başlamışlardı. Ekrem Başkan’ın İstanbul’u alacağını anladıkları an Pontus’u montusu bırakmadılar. Kurtuluş Savaşı gazisi torununa etmedikleri iftira kalmamıştı. ya demeyeyim diyorum da bana da yok PKK yok başka terör örgütü türlü iftiralar. Bu eli kanlı katillerin saldırdığı tek lidere diyorlar bunu. Beni ne terör örgütleri ne beşli çeteler ne ağalar ne babalar yolumdan çevirememiş. Siz kimsiniz arkadaş? İnsan bir ayna karşısına geçer, insan bir çapına bakar. Neyse.

“ONLARIN KÖTÜLÜĞÜNÜN SİZİN TEMİZ KALBİNİZİ ZEHİRLEMESİNE İZİN VERMEYİN”

Sevgili halkım. Ben size bu işin sonunda ne olacağını söyleyeyim. Sonunda hak galip gelecek. Halk galip gelecek. Zaten sonrasını siz de biliyorsunuz. O çetelerin telefonları acı acı çalmaya başlayacak. O kabusu yaşayacaklar. Peki siz bu süreçte ne yapacaksınız? Ey kalbi güzel, ruhu temiz halkım. Siz nezaketi elden bırakmayacaksınız. Siz onlar iyi oldukları için değil, siz iyi olduğunuz için nezaketi elden bırakamazsınız. Yoksa onlarınki saf kötülük. Su katılmamış kötülük. Ama onların kötülüğünün sizin temiz kalbinizi zehirlemesine izin vermeyin. Çünkü kanatları vardır kalbin. Sevince uçar, sevilmeyince göçermiş. Değmez bunlara, vallahi değmez. Siz sevin birbirinizi. Çok az kaldı sevgili halkım. Çok az, ha gayret.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*