Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu, Honor of Kings yakında Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en çok oynanan çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası (MOBA) oyunu Honor of Kings, mobil cihazlar için Çin ve Brezilya’nın ardından ülkemize geliyor. Ön kayıtları şimdi açık olan Honor of Kings, lansman sürecine özel ön kayıt yaptıran tüm oyuncularına çeşitli sürprizler vadediyor.

Dünyanın her yerindeki oyunculara yüksek kaliteli oyun deneyimi sunmayı amaçlayan oyun markası Level Infinite, oyuncuların dünya çapında eğlence kalitesini artırmayı hedefleyen video oyun geliştirme ve işletme ekibi TiMi Studio Group ile birlikte MOBA (çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası) oyunu Honor of Kings’in yakında Türkiye’deki oyuncular için mobil cihazlarda oynanacağını duyurdu.

Bugün itibarıyla kapsamlı ön kayıt programı başlatılan Honor of Kings için Türkiye’deki oyuncuları ön kayıt sürecine davet eden oyun, resmi çıkış tarihi öncesinde oyunculara oyun içi ödüller kazanma fırsatı da sunuyor. 

Türkiye’den gelen oyuncuların katılımıyla belirli kilometre taşlarına ulaşıldığında, ön kayıt yapan tüm oyuncuların kazanacakları özel ödüller şu şekilde:

  • Oyunun sembolik kahramanlarından biri olan Ying

  • Ying’in Kızıl Püskül kostümü

  • 500 Elmas

  • 2000 Arcana Parçası

  • 5000 oyun içi para

  • Sınırlı bir süre için tüm kahramanların ücretsiz deneme sürümü

  • Ön kayıt ve ödüllerle ilgili daha fazla bilgi için: https://www.honorofkings.com/pre-register 

Honor of Kings oyun listelerinin zirvesinde yer aldı

2015 yılındaki ilk çıkışından bu yana Honor of Kings, Çin’de kültürel bir fenomen haline geldi ve 200 milyon kayıtlı kullanıcıya ve 100 milyondan fazla günlük aktif oyuncuya sahip olarak dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu olmayı başardı. Honor of Kings, geçtiğimiz Mart ayında Çin dışında ilk adımlarını Brezilya’da attı ve başarılı lansmanıyla hem App Store hem de Google Play Store’da ücretsiz oyun listesinde 1 numarada yer aldı. Honor of Kings ayrıca Brezilya’da En İyi Google Play 2023 oyunu alanında Kullanıcıların Seçimi Ödülü’nü kazandı.

Sekiz yıllık sürecinde, Honor of Kings kendini dünya çapındaki MOBA oyuncularına “daha iyi bir oyun deneyimi” sunmaya adadı. Benzersiz kahraman tasarımı, dengeli oyun sistemi ve büyük dünya görüşü ile Honor of Kings, tüm oyunculara adil, heyecan verici ve benzersiz bir takım savaşı deneyimi sunuyor.

Honor of Kings resmi oyun duyurusu tanıtım videosunu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=Ms1pS0qvFeQ 

Yaklaşan Honor of Kings haberleri ve güncellemeleri hakkında daha fazla ayrıntı için resmi Honor of Kings sitesini ziyaret edebilir ya da Discord, Instagram ve Youtube sosyal medya kanallarına göz atabilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir